Kurumsal

Hakkımızda

Zeyman Makina ve Otomotiv Yan Sanayi Ltd. Şti. 2006 yılında Bursa’da Burçin ve Fatih Norman tarafından kurulmuştur.

Firmamızın ana üretimi otomotiv saç parçaları kontrol fikstürleridir. Kontrol fikstürleri ile birlikte kaynaklı birleştirme aparatları, montaj aparatları ve seri üretim kontrol sistemleri projeleri de gerçekleştirilmektedir. Firmamız, 22 yılı aşkın tecrübesini projelerin tüm süreçlerine dahil ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında bir çok projede görev alan firmamız, sürekli yenilenen teknolojik alt yapısı ve uzman personeli ile fark yaratmaktadır.

Zeyman Makina müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, çalışanlarına ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak gelişmesini sağlamaktadır. Yerli ve yabancı tüm iş birlikçilerimizle daha nice başarılı projeleri üretmenin haklı gururuyla geleceğe güvenli adımlarla yürüyen firmamız sektördeki yerini her geçen yıl daha da sağlamlaştırmaktadır.

Hedeflerimiz

Projelendirmesi tarafımızdan yapılmış kontrol ve üretim ekipmanlarında aranan ve güvenilen firma haline gelmek.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip üretim süreçlerimiz içinde kullanarak verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü sürekli arttırmak.

Hammadde ve enerji kullanımlarını minimize ederek minimum fiyat, minimum termin süresi ve maksimum kalite prensiplerini kullanmak.

Müşteri özel isteklerini, yasal yükümlülükleri, teknik, emniyet, çevre ve sağlık ile ilgili önerilen şartları yerine getirerek tüm müşterilerinin beklentilerine çözümler sunmak.

Kalifiye ve konusunda uzman personeller ile proje süreçlerinde sürekli iyileştirme faaliyetleri yürüterek her geçen kendisini geliştiren yenileyen bir firma olmak.

Çalışan memnuniyetini yükseltmek ve yaşadığımız çevreyi koruyan örnek kurumsal bir firma olmak.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com